BESTICKSERVIS, 174 delar, silver, "Prins Albert", mestadels C.G. Hallberg, Stockholm 1950-1995. Tot vikt ca 7350 g.

18 fiskknivar, 18 fiskgafflar, 18 bordsknivar med knivblad i rostfrittstål, 18 bordsgafflar, 18 bordsskedar, 17 smörgåsknivar med knivblad i rostfrittstål, 18 smörgåsgafflar, 18 sylt- eller dessertskedar, 18 teskedar, 12 moccaskedar, såssked. Enstaka GAB.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
35 000 SEK