BESTICK, 95 delar, silver, Cohr, Danmark, svenska importstämplar. 3800gr inkl. stålblad.

12 matgafflar, l 19, 12 matknivar, l 20, 12 dessertskedar, l 17,5, 4 smörknivar, 12 förrättsgafflar, l 15, 12 förrättsknivar, l 16, 11 kaffeskedar, 12 moccaskedar, 7 div serveringsbestick. Knivblad av stål.

Bruksslitage.

Utropspris
19 000 SEK