DOCKSKÅP, med möblemang, 1800/1900-tal.

Trä, bemålat i vitt och rött, två våningar med fönster, avtagbart tak. Möbler bestående av kakelugn, soffor, bord, stolar, säng, mm. Dockor. L 73, b 36, h 93.

Hårt slitage, sprickor, glas saknas. Möbler med skador. Senare bemålat. Ej genomgånget.

Utropspris
4 000 SEK