VASER, ett par, glas, "Dampierre", Lalique, Frankrike, sign. 1900-tal.
Dekor i form av fåglar, sign. Lalique France. H 12.
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK