VASER, ett par, glas, "Bagatelle", Lalique, sign. 1900-tal.
Dekor i relief i form av växter samt fåglar. Sign. "Lalique France. H 17.
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK