JOSEF SUDEK, silver gelatin fotografi, nr 10/18 från Mappen "Profily", från 1980.
"Still life with dead leaves; 1956". Bladstorlek 29,5x20,5.
Kantslitage, enstaka rispor och repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK