PARTI SMYCKEN, 3 delar, silver, Lapponia, 1936-1937.

Matt dekor. Halsband med olikformad länk. L 42. Clips. Diam 2. Stel armänk, ca 6,5x5,5.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK