PARTI KERAMIK OCH STEN, 17 delar, delvis forntida och Medelhavsområdet.

Oljelampor, vaser, mm. H 4-16. Bl a inköpta på Stadsauktion, Stockholm, 1982.

Skador, lagningar. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK