SALONGSMÖBLEMANG, 5 delar, rokokostil, 1900-talets mitt.

Mörkbetsad. Soffa, 3 karmstolar, bord. Svängd rygg, skuren dekor av blommor. Soffans l 165. Bord med oval skiva, l 80, b 63, h 56.

Smärre slitage, bordets skiva blekt.

Utropspris
3 000 SEK