MATSALSGRUPP, 11 delar, rokokostil, 1900-tal.

Blåmålad. Två karmstolar samt åtta stolar med lös stoppad sits, balusterbricka i rygg samt kopplade ben. Bord med oval skiva samt kopplade ben, l 160, b 110, h 75. Tre iläggsskivor á 60.

Slitage, sprickor, skav och mindre skador.

Utropspris
5 000 SEK