Möbler Speglar
284044

SPEGEL MED BORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Spegel med bord, karl johan, 1800-talets första hälft.

Fanerad med mahogny, flankerad av kolonner, uppsvängt krön. L 83. Trymå B 42, H 80 (total H 223).

Bord med sprickor, fanerskador, repor, slagmärken. Spegel med senare glas.

Utropspris
3 000 SEK