FAT, 3 st, stengods, Anna-Lisa Thomson, Upsala Ekeby. 1950-tal.

Motiv med fiskar. "Havsflora" samt "Spectra", L 24-37.

Mindre bruksslitage. Obetydligt nagg.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

419B. Jesper Just, "The Lonely Villa (2004)".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
120 000

ditt bud
Aktuellt bud:
120 000 SEK