MATSALSGRUPP, 9 st, bla Flexform, Italien, 2000-tal.

Körsbär. 2 karmstolar, 6 stolar. Matbord av Henrik Bønnelycke mdd, manufacturer: Brødrene Andersen Møbelsnedkeri, Riskov Denmark. Med 2 iläggskivor. L 128 (med iläggsskivor + 2x50), b 102, h 74.

Slitage, repor,

Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet.

Utropspris
9 000 SEK