VÄGGBELYSNING, ett par, Josef Frank, Svenskt Tenn, Modell nr 2335.

Mässing. Två ljusarmar. L ca 25.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK