OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, sign. Tania Tamuelius, dat-59.

Stadssiluett med barnvagnar i förgrunden. 27x43

Smärre slitage, enstaka rispor.

Utropspris
700 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

60. Curtis Jeré, spegel, "Raindrop", Artisan House, USA, sannolikt 1960-70-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK