INDUSTRILAMPA, PeFeGe, Sverige, 1900-talets första hälft.

Vitlackerad, ställbar arm, för bordsmontering, brickmärkt. L 133.

Bruksslitage, repor, smärre bucklor, ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK