Jin Mengshi

(Kina, 1869-1944)
Jin Mengshi
(Kina, 1869-1944)

JIN MENGSHI, tillskriven, 2st, rullmålningar, akvareller, Kina.

Motiv av fåglar bland grenar, med text, L 195 B 51 (vardera).

Veck. Fläckar. Gulnade. Mindre hål. Skador. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK