Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, nordeuropa, 1800-tal.

Pastoralt landskap med figurer och kreatur vid vattenfall. 70x131.

Krackelyrer. Skador.

Utropspris
6 000 SEK