LOK samt VAGNAR, 4 st, Märklin, 1960/1970-tal.

Diesellok 3021
Sovvagn 4064
Restaurangvagn 4024
Bagagevagn 4044
Snälltågsvagn 4022
I original förpackningar. L 23-25.

Bruksslitage, smärre skador. Ej funktionstestade.

Utropspris
150 EUR