SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal.

Medaljong mot blå fond föreställande sittande flicka, pärlstasdekor runt glaset. L 57, h 96.

Slitage, repor, förgyllnings bortfall. Ej original spegelglas, glaset defekt.

Utropspris
600 EUR