Yrjö Ollila

(Finland, 1887-1932)
Yrjö Ollila
(Finland, 1887-1932)

YRJÖ OLLILA, sign. och dat. 1918.

Skog, 35 x 28.

Färgbortfall, ytsmuts.

Proveniens

Galerie Hörhammer 1972.

Utropspris
1 000 EUR