JARDINJÄR, nysilver, WMF, Tyskland, tidigt 1900-tal.

Würtembergische Metallwarenfabrik. Skål av kristall med rikligt slipad dekor, hänklar, kulfötter, längd 39 cm.

Obetydliga nagg. Repor.

Utropspris
4 000 SEK