Konst Skulptur
28769
SKULPTURER, 2 st, terracotta, Ulf Sucksdorff, sign.
Skulpturer, 2 st, terracotta, ulf sucksdorff, sign.

Porträttbyst av flicka resp katt. H 16-25.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK