GLASSERVIS, 97 delar, glas, Kosta, 1960-tal.

12 grogglas, 13 rödvinsglas, 12 seltersglas, 12 vittvinsglas, 12 svängare/champagnekupor, 12 likörglas, 12 starkvinsglas samt 12 nubbeglas.

Bruksslitage, ett fåtal med nagg.

Utropspris
2 500 SEK