OBJEKT, sex stycken, nefrit. Kina, bl.a. 1800-tal.

Bestående av en vinkopp, hänge, armband figurin, sigillstamp samt ett skulpterat objekt. Längd 2-11,5 cm.

Slitage, nagg.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

16. Rolex, Datejust, "Tapestry Dial", ca 1987.
Utropspris
35 000 - 45 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK