SOVRUMSMÖBLEMANG, 6 delar, Bodafors, 1900-tal.

Vitlackerat med bronserade detaljer. Byrå, 2 sängbord, 2 sängar samt spegel. Byrå l 110, b 47, h 70. Sängborden med stenskiva, l 52, b 34, h 57. Sängarna l ca 201, b 95, h 93. Spegel h 107.

Slitage. Färgslitage. Sängborden med en sprucken stenskiva, lådorna tröga att dra ut. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK