Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
(Sverige, 1834-1909)

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON, olja på duk, sign o dat 9?

Marint motiv, 73,5 x 130.

Uppfodrad på pannå. Mindre fläckar. Färgbortfall. Krackelyr. Märken. Retuscher.

Utropspris
15 000 SEK