Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, olja på duk, sign. och dat. -33.

Stuga vid höåker. 33x44

Smärre skador i duken.

Utropspris
600 EUR