Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, teckning, dat. 74, osign.

Ridtur i bergen. Bildstorlek 16,5x26,5.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

"Små verk av stora konstnärer" Galerie Hörhammer 1983 nr. 48.
Galleri 69 Göteborg - nr. 119.

Utropspris
200 EUR