Allmoge
288772

KISTA, allmoge, 1800-tal.

KISTA, allmoge, 1800-tal.

Blå och grönmålad. Plant lock. Kulfötter. L 92, B 64, H 45. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Ställvis färgbortfall. Spricka. Senare bemålning.

Utropspris
1 800 SEK