ENARMAD BANDIT, Money Matador, Console Sega, 1900-talets sista kvartal.

H 161.

Konditionsrapport

Smärre skador. Ej funktionstestad. Löst bakstycke. Nycklar saknas.

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss