PARTI SMYCKEN, 8 delar, 18k guld, Sverige, 1900-tal. Tot vikt 40,7g.

2 halskedjor, Ankarlänk, 2 hängen, ett i form av en sol med lila sten och ett hjärta, brosch i form av en blomsterkvast, 3 släta ringar.

Konditionsrapport

Gravyr. Slitage. Hjärta med skada.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss