VITRIN, glas samt trä, troligen Paul Boman 1960/1970-tal.

Upptill vitrin, hyllinredning i klart glas , två skjutdörrar i svart glas, detaljerna blankt aluminium. L 216, b 48, h 70.

Slitage, repor, glashyllor saknas, en glashylla skadad.

Utropspris
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

588. Gaudy ett par örhängen med odlade pärlor med påhängen 18K vitguld och fasettslipade akvamariner.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK