Skålfat med otydliga stämplar (Diam 36). Kanna i konisk form med dekor av bladverk och datering 1845 (H 20). Muggar, 2 st, England, viktorianska, graverade monogram (H 9).
Bucklor. Repor. Slagmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.