SAMLING TENNFÖREMÅL, 4 del, 1800-tal.

Skålfat med otydliga stämplar (Diam 36). Kanna i konisk form med dekor av bladverk och datering 1845 (H 20). Muggar, 2 st, England, viktorianska, graverade monogram (H 9).

Bucklor. Repor. Slagmärken.

Utropspris
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

8A. Rolex, Cosmograph, Daytona, "White Arabic Panda Dial", kronograf, ca 2007.
Utropspris
250 000 - 270 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK