FÅTÖLJ, "The X-Chair", Peter Hvidt, Ola Molgaard-Nielsen, 1950/60-tal

Laminerad teak. Klädsel av tyg. Etikettmärkt.

Bruksslitage, sprickor samt fläckar. Renoverad samt kompletterad.

Utropspris
6 000 SEK