Smycken
289165

PARTI SNÄCKSKALSCAMÈER, 3 dekar, guld 18k, 1900-talets mitt. Tot vikt ca 11 g.

Hängsmycken, var av ett med pärla, ett par örhängen med skruv. L 1,4-3,8.

Bruksslitage, mindre hängsmycket med skada på öglan.

Utropspris
1 500 SEK