BYRÅ, allmoge, 1800-talet

BYRÅ, allmoge, 1800-talet

Svartmålad med mässingbeslag. Tre lådor i front. L 118, B 45, H 96.

Färgslitage. Bruksslitage. Omarbetad. Senare ben. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

41. Sjöö Sandström, Chronolink, Worldtimer UTC, "Lifetime Warranty", ca 2008.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Fair warning
24 000

ditt bud
23 500

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK