SEKRETÄR, 1700-/1800-tal, blåmålad.

3 lådor. Beslag av mäsing. L 80. B 53. H 102. Nyckel finns.

Slitage. Lås saknas. Delar saknar i klaff.

Utropspris
3 000 SEK