FIGURINER , 3 st, porslin, bl a Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Byst av kvinna, troligen Gustavsberg, H 17.
Ficka i folkdräkt, sign H. Persson, H 21, Rörstrand.
Ung dam på taburett, Schau Bach Kunst, H 19,5.

Slitage. Smuts.

Utropspris
1 500 SEK