KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Carl Gustaf Hallberg (1864-1961) Stockholm 1929-1935. Tot vikt ca 930g.

Knopp med dekor av ros, gräddkanna samt sockerskål invändigt förgyllda. H 11-24,5.

Kanna m lagat handtag, repor, slitage.

Utropspris
3 000 SEK