Werner Riemann

(Tyskland, 1893-1936)
Werner Riemann
(Tyskland, 1893-1936)

WERNER RIEMANN, olja på duk, sign.

Lantlig idyll, 37 x 57.

Senare spännram, små nubbhål i duken. Små ursprungliga nålhål i duken.

Utropspris
3 000 SEK