FÄLLBORD, sent 1800-tal.

FÄLLBORD, sent 1800-tal.

Fanerat med mahogny. Sign SAC Forszén, Julen 1879, Gnesta. Tredelad fot. H 73. Diam 45.

Fanerskador. Slagmärken. Repor.

Utropspris
1 200 SEK