REKLAMSKYLTAR, emalj, plåt, 8 st 1800/1900-tal.

Diverse svenska reklamskyltar. L ca 90-20, H ca 51-12.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage. Anlupet. Några i fyllt med senare färg.

Utropspris
5 000 SEK