HALLMÖBEL, 2 del, England, 1900-tal.

Fanerad med mahogny. Byrå och spegel. Beslag av mässing. L 71. B 29,5. H 71. Spegelns H 90. B 59.

Repor. Slagmärken.

Utropspris
1 500 SEK