Smycken
290489

RING, 18k vitguld med rosenslipad diamant, ca 0,25 ct.

Str 18/57.Kraftigt band i vitguld med kvadratisk inefattning av rosenslipad diamant.

Repor. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK