SPEGEL

Nyrokoko. 1800-talets andra hälft.

Förgylld och bronserad. Oval form. Genombrutet krön med rik växtdekor. H ca 125.

Konditionsrapport

Lagad. Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8046930 bukobject
    • 8046930 thumb
    • 8046931 thumb
    • 8046933 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss