SÄNGBORD, 1900-talets senare hälft, krom, England.

Höj/sänkbar skiva. Kromat stativ. Rullbar. H 67-100 L 74 B 40.

Slitage. Repor. Mindre rostangrepp.

Utropspris
1 000 SEK