PALL, "Siesta", Ib Kofod-Larsen, OPE möbler, Jönköping, 1900-talets tredje kvartal.

Teak, svart skinnklädsel. L 67, b 41, h 43.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK