Italiensk skola 1600/1700

Italiensk skola 1600/1700

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, Italiensk skola, 1600/1700-tal.

Jesus på Golgata. 73 x 96 cm.

Uppfodrad duk lagningar. Ytsmuts.

Utropspris
8 000 SEK