291732

FAT, porslin, "Paradis", Birger Kaipiainen, Arabia 1970-tal.

Fat, porslin, "paradis", birger kaipiainen, arabia 1970-tal.

Ovalt, polykrom dekor med blommor och frukter. L 35,5.

Bruksslitage.

Utropspris
100 EUR